آخرین اخبار خبرهای تصادفی خبرهای پربازدید
 • نیمه شعبان سالروز ولادت حجة بن الحسن العسکری حضرت اباصالح المهدی بر تمام شیعیان حضرتش مبارک باد
 • حضور آیت الله کعبی در جلسه شورای بحران شهرستان دشت آزادگان خوزستان
 • مراسم بزرگداشت مجاهد شهید سید داغر موسوی فرمانده تیپ المنتظر حشد الشعبی روز چهارشنبه در اهواز
 • سالروز ولادت حضرت امام علی بن الحسین زین العابدین علیه السلام بر تمام شیعیان مبارک باد
 • میلاد قمر منیر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس بر دوستداران حضرتش مبارک باد
 • شب میلاد امام حسین علیه السلام سرور و سالار شهیدان بر تمام شیعیان حضرتش مبارک باد
 • سالروز وفات حضرت زینب سلام الله علیها تسلیت باد
 • میلاد با سر سعادت امیر المومنین علی بن ابی طالب علیه السلام بر تمام شیعیان و دوستداران حضرتش مبارک باد
 • میلاد با سعادت جواد الائمه حضرت امام محمد تقی علیه السلام بر تمام دوستداران . ارادتمندان حضزتش مبارک باد
 • آیت الله کعبی با آیت الله عیسی قاسم در شهر مقدس قم دیدار و گفت و گو کردند.
 • ذره ای هوای نفس در آیت الله مؤمن احساس نمی شد
 • باز خوانی نقش طلاب و فضلا در دهه پنجم انقلاب با سخنرانی آیت الله کعبی برگزار می گردد
 • تسلیت شهادت مظلومانه جمعی از سپاهیان غیور پاسدار انقلاب اسلامی
 • مجلس عزاداری به مدت سه شب در اهواز از طرف دفتر آیت الله کعبی
 • آیت الله کعبی در کنگره شهدای فاطمیون در حرم امام خمینی قدس سره الشریف در تهران
 • آیت الله سید احمد خاتمی در دیدار طلاب حوزه علمیه امام حسین علیه السلام اهواز با ایشان
 • یازدهمین اجلاسه جامعه مدرسین و علمای محترم بلاد
 • گزارش تصویری همایش مشترک ایران و پاکستان با موضوع شریعت اسلامی و قانون گذاری
 • گفت‌وگوی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری با آیت‌الله عباس کعبی درباره مرحوم آیت‌الله هاشمی شاهرودی/ نابغه فقاهت
 • گزارش تصویری ایسنا از آرشیو ۱۳۸۷/اجلاس اتحادیه قوای قضاییه جهان اسلام
 • آخرین اخبار

  خبرهای تصادفی

  خبرهای پربازدید

  آیت الله کعبی در کنگره شهدای فاطمیون در حرم امام خمینی قدس سره الشریف در تهران

  آیت الله کعبی در کنگره شهدای فاطمیون در حرم امام خمینی قدس سره الشریف در تهران: زینب کبری، رسانه بیداری و آگاهی و رسانه مقاومت بود که مسئولیت رساندن پیام شهدا را به دوش کشید

  عصر امروز آیت الله کعبی در جمع سه هزار نفری خانواده های معزز شهدای فاطمیون در حرم امام خمینی قدس سره الشریف سخنرانی کردند.


  %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%


  مایه بسی توفیق و مباهات است که در سالروز میلاد مبارک حضرت زینب کبری سلام الله علیها و پیام آور کربلا در محضر امام عظیم الشان و در جمع شما خانواده های معزز و مکرم شهدا برادران و خواهران لشکر مقدس و سرافراز فاطمیون و در جمع فرماندهان و روحانیت معظم مثل امروز گرد هم بیاییم.

  زینب کبری سلام الله علیها، متانت را از جده اش خدیجه کبری و عفاف و نجابت را از مادرش فاطمه کبری و نیز فصاحت و بلاغت را از امیر المومنین پدرش و حلم را از امام حسن برادرش و ایستادگی و مدیریت بحران را از سرور و سالار شهیدان ابی عبدالله الحسین به ارث برد. ایشان عالمه غیر معلمه و عابده آل علی علیه السلام بود به گونه ای که حتی در شب غمزده یازدهم محرم الحرام با وجود مسئولیت بزرگ رهبری غافله اسرا نافله شب را ترک نکرد.

   زینب کبری، رسانه بیداری و آگاهی و رسانه مقاومت بود، که مسئولیت رساندن پیام شهدا را به دوش کشید و شهدا و رزمندگان مقاومت و شهدای فاطمیون با پرچم صبر و مقاومت زینب در تاریخ معاصر حماسه بزرگی آفریدند، به طوری که لشکر بزرگ فاطمیون نقطعه عطف تاریخی در پیروزی اسلام ناب محمدی و احیای مکتب اهل بیت شد و پیروزی های مقاومت را به نام خود رقم زد.

  لشکر مقدسی که با اخلاص و از یک هیئت شروع شد؛ هیئت ۲۲ نفره ای که فرمانده شهید این لشکر ابا حماد در مشهد شکل داده بودند و وقتی داعشی ها در سوریه اعلام کر ند میخواهند مرکز بنی امیه را احیا کنند و به نام بنی امیه پرچمی را علم کنند ایشان اعلام کرد فلسفه هیئت ما چیست؟ مگر نه برای این است که پرچم امام حسین علیه السلام را برافراشته نگه داریم؟ با دست خالی آمدند در زینیبیه به قصد رزمندگی و با گردانهای دیگر آشنا شدند و سنگ بنای گردان، تیپ شد و امروز لشکر فاطمیون را با اخلاصشان شکل دادند.

  لشکری که امروز پر آوازه است و آمریکایی ها و صهیونیست ها و دنباله های آنان در منطقه از نام فاطمیون به وحشت می افتند. این بر پایه اخلاص و بر اساس رسالت هیئت و هیئت ها شکل گرفت و شما خانواده های مکرم شهدای فاطمیون، مادران، پدران، فرزندان، برادران، خواهران، همرزمان و همرزمان این شهدا کسانی که منتظر شهادتند باید به خود ببالند که پرچم عزت اسلام و مسلمین و پرچم یا حسین و یا زهرا و یا زینب و پرچم لبیک یا زینب را از بام جهان بر زینبیه برافراشته نگه داشته اید.

   شما مایه سرافرازی هستید. شهدای فاطمیون مرزهای تنگ جغرافیایی و عرقی و قومی را پشت سر گذاشتند و امروز حماسه سازان فاطمی نماد دفاع از حرم و حر یم ولایت شدند و ورای دفاع از حرم مبشر شکل گیری تمدن نوین اسلامی بر پایه علم و ایمان و دگرگونی  هموژنی قدرت بر پایه نظریه مقاومت هستند.

  امروز محور مقاومت هم دولت ها و هم ملت ها معادلات جهانی را دگرگون کردند پیشروی راهبری مکتب اهل بیت در منطقه با پرچم مقاومت مدیون فاطمیون و شهدای سرافراز فاطمیون و شما خانواده معزز شهدا است

  شما پیروز و سرافرازید 

  از آیه شهادت چند پیام بزرگ را دریافت میکنیم پیام اول اینکه خداوند میگوید توهم و خیال اینکه شهدا مرده اند هم درست نیست شهداء زنده اند و زندگی نزد خدا است و البته حیات شهدا را ما حیات حقیقی و جاودان و تاثیرگذار می دانیم.  آیا منظور از این حیات حیات برزخی است که بعضی از مفسرین بزرگ می فرمایند؟ به نظر می آید علاوه بر حیات برزخی، شهدا در همین دنیا حیات واقعی دارند با این تفاوت که حیات خاکیان بستگی به جسم دارد اما حیات شهیدان حیات روح مجرد است و آنها حضور دارند

   شهدا بانشاطند و خوشنودند و بر بستگان و همتاهای خودو بر رزمندگان و مجاهدان اشراف دارند.

  شهید غم و غصه ندارد و به رزمندگان دیگر بشارت میدهند به کسانی که راه شهدا را طی میکنند بشارت می دهند که نترسید و اندوهگین نباشید چون راه شهدا راه پیروزی است.